Destek Hattı:

444 5 234

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Diyartaş Lojistik A.Ş. ismiyle 50 seneyi aşkın bir süredir İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin şehirleri arasında nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye konusunda tercübelerine bağlı olarak müşterilerine güvenli ve ekonomik nakliye hizmeti verirken, bu sektörde arkalarında bıraktıkları yıllar boyunca kendilerini geliştirerek bilgi ve birikimleri ile kendi özverili çalışma sistemlerini sağlamış ve bu doğrultuda hizmette yegane amaçlarını kalite olarak belirlemiş ender bir nakliye şirketidir. Nakliye konusunda en yeni araçları ve uzman kadro desteği ile İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin arasında hizmet veren öncü şirkettir.

Teknolojik olarak kurumsal web sitesi ile Diyartaş Lojistik A.Ş. olarak sizlere iletişim ve uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Diyartaş Lojistik A.Ş. sizler için her şeyin en iyisini düşünerek kolay, güvenli ve hızlı  bir nakliye fırsatı sunmaktadır.

İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Mardin arasında en kaliteli nakliye şirketliğini de üstlenmektedir.

Hizmette sınır tanımayan Diyartaş Lojistik A.Ş. nakliyeniz konusunda ne zaman, nereden nereye, hangi araçla, ne kadar sürede ve nasıl  nakliye yapılacağı konusunda da sizlere bilgi sunarak nakliyenizi takip etme fırsatı sunmaktadır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.